Kde nás najdete

Kontakt:

mail: info@airwine.cz tel: 736529261

Airwine – letecké simulátory ve vinném sklepě

Němčičky 285,

69107 Němčičky u Hustopečí

okr. Břeclav

 

Provozní doba: dle rezervací

 

Sledujte nás:

 

Časté dotazy

Napište nám

Poukaz zakoupíte jednoduše online na našem webu. Po provedení platby vám bude poukaz okamžitě doručen jako e-mailový obrázek pro vytištění. Pokud preferujete fyzický poukaz, můžeme vám ho zaslat poštou v dárkové obálce za 150 Kč. Platba je možná kartou nebo bankovním převodem.

Poukaz Vám přijde na zadaný email po dokončení objednávky, buď po úspěšné platbě kartou (okamžitě), nebo po připsání platby na náš účet (obvykle 1-2 dny). Při zvolení poslání poštou obvykle odesíláme zásilku následující den po vyřízení objednávky.

Platnost poukazu je 11 měsíců od zakoupení. Platnost se počítá vždy ode dne nákupu a je vyznačená na poukazu.

Na poukazu je vždy popis zážitku, jeho délka, webová adresa a pokyny pro využití (kód a platnost). Na žádném poukazu není uvedená cena a neuvádíme na něj ani jméno objednávajícího ani odarovávaného.

Vzory poukazů: Boeing 737NG, Mustang P-51d, Volný poukaz

Naše simulátory jsou vhodné pro všechny od cca 8 let. Pro menší děti máme připravený podsedák, aby si mohly vychutnat letecký zážitek i s výhledem. Vždy je však nutný přítomný dospělý doprovod.

Boeing 737NG: výška neomezená, váha 150kg

Mustang P-51d: 195cm, 120kg

Každý poukaz obsahuje jedinečný kód, který zadáte na našem webu rezervace. Poté vyberete volný termín, vyplníte formulář a následně vám potvrdíme rezervaci e-mailem. Přijďte v zarezervovaném čase a užijte si svůj letecký zážitek.

Ano, poukaz je určený pro 1 osobu, která létá a blízký doprovod, který může fotit, natáčet a sledovat letecké manévry.

V rámci Němčiček doporučujeme tato ubytování

Výklad i let přizpůsobujeme vašim potřebám a zkušenostem. Vítáme děti i dospělé, zkušené piloty, kteří chtějí trénovat postupy, ale také ty, kteří možná nikdy neletěli a chtějí si vyzkoušet leteckou simulaci.

Během celého letu je možné fotit a natáčet na vlastní zařízení. Můžete si půjčit pilotskou čepici nebo kapitánskou uniformu (sako) pro dokonalou památku z kokpitu.

Dárkové poukazy zakoupené přes náš web zasíláme zdarma na email pro vlastní vytisknutí ve formátu jpg. Můžete zvolit i zaslání dárkového balení poštou za 150 Kč.

Volný poukaz zarezervujete stejně jako ostatní poukazy na tomto odkazu REZERVACE. Výběr konkrétního simulátoru probíhá až u nás.

Naše simulátory představují věrné kopie kokpitů letadel Boeing 737NG a Mustang P-51. Každý simulátor má funkční ovladače a realistické sedačky. S projekcí na třech plátnech/válcové projekci a instruktorem na palubě se budete cítit jako skutečný pilot.

Lze si vybrat, zda chcete létat za denního světla, za šera nebo třeba za úsvitu. Vyzkoušet si různé povětrnostní podmínky a dokonce i poruchy letadla. U stíhačky můžete používat kanóny na pohyblivé protivníky nebo neřízené rakety proti pozemním cílům.

Naše simulátory jsou upevněny na pevné podložce. Díky projekci na velké zakulacené plátno má však většina lidí pocit, jako by se simulátor opravdu pohyboval.

S vibrační sedačkou v Boeingu bude váš letecký zážitek ještě intenzivnější. Pocit pohybu a vibrací v kokpitu zlepší realistický dojem z letu, i když samotný simulátor zůstává stabilní. Připravte se na adrenalinovou jízdu!

Ano, naši instruktoři jsou schopni vás provést celým leteckým zážitkem i v angličtině. Pokud si přejete komunikovat anglicky, stačí to uvést v poznámce při rezervaci.

Naše simulátory se nachází v Němčičkách u Hustopečí. Okolo 35km jižně od Brna. Mapu najdete v info.

    Fakturační údaje: Bc. Dominik Vahala, Žižkova 520/41, 69301 Hustopeče, IČ:03722716